شرکت یکتا ترابر آسان

این شرکت به عنوان عضو بارفرابر مجموعه در سال 1377 ثبت و تأسیس گردید و با بهره بردن از کادر مجرب و کارآزموده، ناوگان مجهز و امکانات نمایندگی شرکت های فرواردر و خطوط کشتیرانی و هواپیمایی معتبر، امکان ارائه کلیه روش های حمل جاده ای ، دریایی و هوایی را دارا می باشد.
حمل و نقل جاده ای:
با پشتوانه بزرگترین ناوگان حمل جاده ای کشور در شرک آذردهر و همچنین خدمات شریکان تجاری خود در کشورهای اروپایی ، توانایی حمل کلیه محمولات ائم از کالاهای عادی (خرده بار و دربست) ، حجیم و فوق سنگین، فاسدشدنی و آتشزا به مقصد و یا از مبدأ کشورهای اروپایی خصوصاً ترکیه، ایتالیا، آلمان، فرانسه، اسپانیا، بلژیک، هلند و لهستان را علی الرقم تحریم های جهانی علیه کشور عزیزمان دارا میباشد.
با توجه به ارتباط نزدیک تجاری میان بازرگانان ایران و عراق و نیاز بازار به سرویس های منظم جهت حمل کالاهای مختلف و خصوصاً محمولات سوختی و خودرو، این مجموعه اقدام به تجهیز ناوگان خود ، متشکل از 30 دستگاه تانکر حمل سوخت و 120 دستگاه Car Carrier نمود و تلاش دارد بصورت کاملاً پویا در این عرصه فعالیت نماید.
حمل و نقل دریایی:
ارتباط نزدیک و مستمر با نمایندگی های خطوط کشتیرانی و بارفرابران معتبر در کشورهای مختلف ، این شرکت را قادر به ارائه تمامی روش های حمل دریایی توسط کانتینرهای DV ، DC ، HQ ، Reefer ، Heavy ، Flat Rack ، Ro-Ro و Bulk جهت محمولات عادی (LCL و FCL) ، فاسدشدنی ، فوق سنگین، حجیم و فله می نماید.
حمل و نقل هوایی:
با عنایت به قراردادهای همکاری بلند مدت با نمایندگان خطوط هوایی در کشورمان و همچنین بهره بردن از خدمات بارفرابران قدرتمند در کشورهای مختلف جهان آمادگی خود را جهت ارائه سرویس های هوایی به روش های Consolidation ، Flash ، Freight ، Courier و DGR را اعلام می نماید.
شرکت ایران ترانس ترکیه  شرکت سهند راه وطن  شرکت آرامش حمل البرز شرکت یکتا ترابر آسان  شرکت آذر دهر